Jak można pomóc?

Organizując uroczystość rodzinną: chrzest, komunię świętą, wesele, rocznicę ślubu bądź też pogrzeb, możecie Państwo zachęcić Gości, aby zamiast kupowania kwiatów wrzucali do puszek hospicyjnych pieniądze na rzecz chorych pacjentów tyskiego Hospicjum.

Gdzie należy zadzwonić?

Należy zadzwonić do biura Stowarzyszenia pod numer telefonu: 509 246 817 lub 32 78 32 800 w godzinach od 8.00 - 12.00, od poniedziałku do piątku i zgłosić chęć pomocy.

Jak przebiega kwestowanie?

Na uroczystość przyjdą o ustalonej godzinie wolontariusze hospicyjni wyposażeni w identyfikatory oraz puszki hospicyjne i będą kwestować w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Pieniądze można również zebrać osobiście, wtedy należy umówić się telefonicznie na spotkanie w biurze, aby pobrać puszkę hospicyjną i ustalić jej zwrot. Potrzebny będzie dowód osobisty osoby pobierającej puszkę. Po uroczystości otrzymacie Państwo podziękowanie oraz informację o zebranej kwocie.

Państwa inicjatywa zakwitnie nadzieją w sercach chorych, i ich bliskich, dając im pewność, że nie są sami i opuszczeni w trudnym czasie choroby i odchodzenia…

 

kwiaty w skarbonce